Salontafel Solano - 60x60x36 cm - travertin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Solano - 60x60x36 cm - travertin
€ 79,95
€ 125,00
Kleur
Veilig betalen
Elegante vierkante salontafel Solano met imitatietravertijnen blad en onderstel. Stijlvol ontwerp, duurzaam materiaal, perfecte maat.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000110077 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De vierkante salontafel Solano is een stijlvol en stevig meubelstuk dat elke woonruimte zal opfleuren. Het blad en onderstel zijn gemaakt van travertindecor, waardoor het een unieke en moderne uitstraling heeft. Met zijn afmetingen van 60x60x36 cm is deze salontafel de perfecte maat voor elke kamer. Het strakke ontwerp en de duurzame materialen maken het een tijdloze toevoeging aan je huis. Verfraai je woonruimte vandaag nog met de vierkante salontafel Solano!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's