Salontafelset Rowan - Ø80x42cm & Ø50x37cm - eikdecor/marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafelset Rowan - Ø80x42cm & Ø50x37cm - eikdecor/marmer
€ 329,00
€ 529,00
Veilig betalen
Set van twee salontafels Rowan uit MDF met afwerking in eikdecor en imitatiemarmer.
Afmetingen: Ø80x42cm en Ø50x37cm. Lees meer
Afmetingen: Ø80x42cm en Ø50x37cm. Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29.65 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO3107 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 42,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Rowan salontafelset brengt een stijlvolle mix van natuurlijke warmte en verfijnde elegantie naar jouw woonkamer. Deze set bestaat uit twee ronde tafels, beide vervaardigd uit hoogwaardig MDF met een eikdecor, gecombineerd met een luxueus ogend marmerdecor bovenblad. De kleine tafel meet Ø50x37cm, de grote meet Ø80x42cm. De kleinere tafel kan moeiteloos in de grotere worden geschoven, ideaal voor wie houdt van flexibiliteit en een opgeruimd interieur. Gebruik ze samen voor een speels, gelaagd effect of apart wanneer je extra ruimte nodig hebt tijdens een gezellig avondje thuis. Ontdek alle salontafels op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's