Set van 2 opberglades Forrest - met wieltjes - beukenhout - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set van 2 opberglades Forrest - met wieltjes - beukenhout - wit
€ 325,00
€ 475,00
Veilig betalen
Set van 2 opberglades voor halfhoogslaper Forrest. Gemaakt uit witgelakt massief beukenhout. Stapelbaar en met wieltjes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.95 |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIFOLD0214 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 57,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 39,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Beukenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De set opberglades Forrest zijn twee prachtig vervaardigde lades gemaakt van hoogwaardige Europese beuk in een elegante witte afwerking. Deze lades zijn niet alleen stijlvol, maar ook zeer stevig en duurzaam dankzij de stevige constructie. Met deze lades heb je de perfecte opbergruimte voor speelgoed, knuffels, boeken en meer. De wieltjes onderaan zorgen ervoor dat de lades gemakkelijk verplaatst kunnen worden, waardoor je ze overal in huis kunt gebruiken. Het Belgisch design van deze lades zorgt voor een tijdloze en elegante toevoeging aan elke kinderkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's