Set van 2 ronde salontafels Goma met opbergruimte - mangohout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafelset Goma van 2 ronde salontafels met diameter 65 cm en 50 cm. Gemaakt uit mangohout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 70cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2394-16ZA |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 65,00 cm |
| Lengte Product - cm | 65,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Mangohout |
| Aantal pakketten | 1 |
De twee salontafels van de Goma set zijn gemaakt uit mangohout en hebben een zandkleur finish. Het grootste tafeltje heeft een diameter van 65 cm en hoogte van 40 cm. Het tweede tafeltje komt 5 cm lager en heeft een diameter van 50 cm. Waarom zijn deze tafeltjes nu zo speciaal? Omdat het tafelblad los ligt op het tonnetje met staven, kunnen ze ook dienen als opslagplek. Zo kan je bijvoorbeeld je dekens compact opbergen, terwijl ze anders zouden rondslingeren in je zetel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob