Eetkamerstoel Milan - grijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Milan - grijs
€ 199,00
€ 222,00
Veilig betalen
Grijze stoel Milan, bekleding: stof (microvezel), vulling: schuim.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9609-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 64,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Microfiber, PU Schuim Polyurethaanschuim is een zacht en flexibel materiaal dat gemakkelijk in te drukken is., Microvezel is een synthetisch materiaal bestaande uit vezels van polyester en polyamide, met een dikte van hoogstens 10 µm. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze grijze stoel met Scandinavische uitstraling zal ongetwijfeld een blikvanger zijn in jouw eetkamer! Deze eetkamerstoel zit heel comfortabel en heeft een warme uitstraling.
Kenmerken:
- bekleding: stof (microvezel)
- vulling: schuim
Afmetingen:
- H81 x B70 x D61 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's