Set van 3 salontafels Amana Ø 45 cm-zwart mangohout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Drie salontafeltjes Amana hebben een metalen onderstel en een blad uit zwart mangohout.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 50cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 3 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO3275-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hout | Massief hout, Mangohout |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je op zoek naar een salontafel met een industriële look voor jouw woonkamer? Ga voor deze originele set van het Belgische merk Rousseau. De set is opgebouwd uit drie ronde salontafels met robuuste bladen uit zwart mangohout. De twee grotere tafels hebben een halfrond onderstel uit donkerkleurig metaal, het kleinste tafeltje heeft een volledig rond onderstel. De verschillende onderstellen en de afmetingen van de tafeltjes maken het mogelijk om ze onder elkaar te schuiven zoals op de foto.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau