Set van 3 wandplanken Sheldon - rustiek bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LWS33BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 12,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 11,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze set robuuste wandplankjes kun je overal in huis ophangen om decoratie, boeken, kruiden, fotolijsten... een plaatsje te geven. De 3 plankjes in rustiek bruin zijn gemaakt van spaanplaat en kunnen elk 5 kg dragen. De zwarte frames zijn uit metaal. De wandplanken zijn erg eenvoudig aan de muur te bevestigen op 2 verschillende manieren (zie foto 4).
Afmetingen:
- Wandplank 1: L 30 x D 12 x H 11 cm
- Wandplank 2: L 35 x D 12 x H 11 cm
- Wandplank 3: L 40 x D 12 x H 11 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle