Eetkamerstoel Maletto-grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Maletto met een grijze microfiber kunstlederen bekleding en metalen poten.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 3.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45.5 |
| Zithoogte | 45.5 |
| Zitdiepte | 42 |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9612-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer, Metaal, Microfiber Microvezel is een synthetisch materiaal bestaande uit vezels van polyester en polyamide, met een dikte van hoogstens 10 µm., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Maletto is met zijn trendy grijze microfiber kunstlederen bekleding en ruitjespatroon een echte eyecatcher in uw eetkamer. Dineer in stijl met eetkamerstoel Maletto! Combineer met andere kleuren en geef zo een persoonlijke toets aan uw eetkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau