Eetkamerstoel Victory - zwart/lichtbruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Victory, met zwarte metalen structuur en een zitting van licht iepenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.375 |
| Montage vereist | Nee |
| Zitbreedte | 35 |
| Zithoogte | 42 |
| Zitdiepte | 37 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Hout |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | RO9622-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 44,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze Victory-stoel zorgt voor een frisse wind in jouw eetkamer. De combinatie van zwart staal met de zitting in licht iepenhout zorgt voor een contrast dat met verschillende stijlen in overeenstemming te brengen valt. Het unieke design is beschikbaar in verschillende uitvoeringen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau