Spiegel Seta 100x85 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.6 |
| Vorm | Rechthoek |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-54-874-N0 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 2,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Kan je wel wat extra opbergruimte gebruiken en ben je op zoek naar een stijlvolle oplossing? Bekijk eens de Seta-reeks en kies de commode(s) die je het liefst ziet. De verschillende modellen zijn gemaakt uit spaanplaat en afgewerkt in hoogglans grijs. Als je je woning helemaal wil afwerken, kan dat bijvoorbeeld met een spiegel. Hang hem boven je commode in de woonkamer of geef hem een plaatsje in de hal of slaapkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob