Tv-meubel Seta met 4 lades en open vak - hoogglans grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Seta met 4 lades en een open vak. Gemaakt uit grijze spaanplaat met hoogglans afwerking.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 46.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-45-877-N0 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 42,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Kan je wel wat extra opbergruimte gebruiken en ben je op zoek naar een stijlvolle oplossing? Bekijk eens de Seta-reeks en kies de commode(s) die je het liefst ziet. De verschillende modellen zijn gemaakt uit spaanplaat en afgewerkt in hoogglans grijs. Het tv-meubel van de reeks heeft vier handige lades. In het midden vind je een vak voorzien van een opening om kabels netjes te organiseren.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Emob