Set van 2 stoelen Industry - grijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Set van 2 stoelen Industry - grijs
€ 199,00
€ 329,00
Veilig betalen
Set van 2 grijze stoelen Industry in industriële stijl, gemaakt van metaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.25 |
| Montage vereist | Nee |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Metaal |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA0569CHAI |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 43,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze grijze stoelen hebben hun naam niet gestolen. Stoelen Industry zorgen namelijk voor een industriële toets in jouw keuken of eetkamer. De stoelen zijn gemaakt van metaal en zijn ook beschikbaar in het zwart.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's