Tafel Luke 120x80 met opbergruimte - kastanje
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.5 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Gautier - Diagone |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTE76002 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Luke tafel is volledig ontworpen en gemaakt in Frankrijk
en vormt een perfecte mix van design en functionaliteit. De rechthoekige tafel is
met z’n compacte afmetingen (75 cm hoog en 120 cm lang) ideaal voor kleinere keukens
en eetkamers. Tegelijk biedt de tafel comfortabel plaats aan 4 personen en beschik
je over heel wat opbergruimte in de centrale poot, namelijk meerdere open vakken voor
flessen of bokalen en 2 ruime, gesloten vakken. Deze tafel in natuurlijke
kastanje/zwart staat bovendien perfect in een industrieel chic interieur.
- Materiaal: spaanplaat
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Diagone