Tapijt Superhero Bear
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tapijt Superhero Bear met antislip backing, 95x125 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.32 |
| Merk | Associated Weavers |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AWRTCOLGA20095125T06 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 125,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 1,00 cm |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het merk Associated Weavers verrast keer op keer, en dat is met de Mood-collectie niet anders. Deze collectie bestaat uit een aantal tapijtjes die in geen enkele kinderkamer misstaan, zoals het tapijt Superhero Bear. Opgepast: alleen voor échte superhelden…
Dit tapijt heeft een antislip backing en kan op alle vloeroppervlaktes gebruikt worden. Het voldoet bovendien aan alle REACH-normen en is gecertificeerd door Oekotex.