Tuintafel Amira 160x80 cm - antraciet/keramiek
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tuintafel Amira, gemaakt uit aluminium en glas. Het glazen tafelblad heeft een keramieklook. Geschikt voor 4 tot 6 personen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Ja |
| Merk | Sens-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SS305-510 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 65,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Glas, Aluminium Aluminium is een zilverwit, lichtgewicht metaal dat bekend staat om zijn lage dichtheid en zijn vermogen om corrosie te weerstaan. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de Amira-tuincollectie van SenS-Line geef je je tuin een tijdloze, strakke en bovenal elegante look. Tuintafel Amira maakt deel uit van deze collectie en past dankzij haar sledepoten en donkere kleur perfect in een industriële tuin. Ze is 160 cm lang en 80 cm breed en is geschikt voor 4 tot 6 personen. Deze tafel heeft een glazen tafelblad met keramieklook. Bekijk ook zeker eens de bijpassende Amira-tuinstoelen.
Tip: Koop een roestoranje tuinkaars en plaats deze op je terras. Roestoranje contrasteert mooi met antraciet en geeft je industriële tuin een iets warme uitstraling.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sens-Line