Tv-meubel Konya 142cm - walnoot
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Konya 142cm - walnoot
€ 90,60
€ 151,00
Veilig betalen
Tv-meubel Konya met 5 open vakken, gemaakt van spaanplaat met walnootdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-TR-16015 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 142,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Tv-meubel Konya straalt elegantie en klasse uit dankzij zijn afwerking in walnootdecor en schuine pootjes. Dit meubel is onderverdeeld in 5 open vakken. Er zijn 2 kabeldoorvoeren voorzien.
Specificaties:
- Afmetingen bovenste vakjes: L 40 x D 37,5 x H 13,3 cm
- Afmetingen onderste vakjes: L 40 x D 37,5 x H 14,8 cm
- Afmetingen middelste vak: L 55,6 x D 39 x H 29,5 cm
- Hoogte pootjes: 10 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar
Ons aanbod van Poldimar omvat een gevarieerde selectie meubelen voor de kinderkamer, slaapkamer en woonkamer. Alle meubelen hebben één gemeenschappelijke deler: ze hebben een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. De meubelen komen tegemoet aan de strenge eisen van de hedendaagse consument en zijn toegankelijk voor elk budget.
Bekijk alle producten van Poldimar ->
Productvragen
Close in
's