Tv-meubel Podium 185 cm - wit
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Podium 185 cm - wit
€ 299,00
€ 351,00
Veilig betalen
Wit tv-meubel Podium met 2 deuren en 4 open vakken. Gemaakt van spaanplaat.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 34 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY3158A2121A00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 31,00 cm |
| Lengte Product - cm | 185,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 42,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Tv-kijken zonder afleiding? Plaats ‘m dan op dit neutrale meubel met ruime opbergmogelijkheden! Dit witte tv-meubel is gemaakt van spaanplaat en beschikt over 2 deuren en 4 open vakken.
Tv-meubel Podium is ook beschikbaar in andere kleuren en met een lengte van 140 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome
Het Portugese merk TemaHome heeft meer dan 30 jaar ervaring in de meubelindustrie. In 1981 werd het opgericht als “Norema Portuguesa”, een fusie van het Noorse Norema en het Portugese Godinho. Het doel was de geavanceerde technologie van Noorwegen te combineren met de Portugese efficiëntie en meubels tegen redelijke kosten te produceren. Na verschillende eigenaars en benamingen te hebben, werd het in 2008 het huidige TemaHome. Tegenwoordig produceert TemaHome een collectie eigentijdse meubels en decoratieve accenten waarbij de combinatie van een origineel en praktisch design centraal staat.
Bekijk alle producten van Temahome ->
Productvragen
Close in
's