Tv-meubel Rumbo 120cm - bruin/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Rumbo uit spaanplaat met schuifdeurtje. Bruin met witte elementen en grijze pootjes.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-TR-17201 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 34,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Tv-kijken, dat willen we toch allemaal in stijl doen? Met het moderne tv-meubel Rumbo geef je je interieur net dat tikkeltje extra. De tv-kast is gemaakt van spaanplaat en heeft een decor van walnoot. De witte elementen en de grijze pootjes zorgen voor een opvallend contrast. Het schuifdeurtje kan je van links naar rechts bewegen. Bovendien is de kast voorzien van een kabeldoorvoer om de kabels van je apparatuur netjes georganiseerd te houden.
- Afmetingen van de vakjes: L 57,6 x D 37 x H 20 cm
- Hoogte van de pootjes: 10 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar