Tv-meubel Watt 165cm - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Watt 165cm - eik/wit
€ 249,00
€ 313,00
Kleur
Veilig betalen
Tv-meubel Watt met een eikdecor, een witte opklapdeur en zwarte pootjes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY3270A3421A01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 165,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,90 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je televisietoestel een mooi plaatsje op dit stijlvolle en functionele tv-meubel. Het tv-meubel is gemaakt van spaanplaat met een eikdecor en rust op zwarte, ranke pootjes. Achter de witte opklapdeur beschik je over 2 vakken waarin je allerlei tv-accessoires kunt opbergen. Een derde, open vak is voorzien van een verstelbare legplank. De achterkant van de kast is gedeeltelijk open voor kabels.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's