Opbergkast Vasagle Cobado: Industriële stijl met lade en schuifdeur
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opbergkast Vasagle Cobado: Industriële stijl met lade en schuifdeur
€ 139,00
€ 179,00
Veilig betalen
Verfraai je huis met deze opbergkast in rustieke stijl! Met 1 lade, 4 vakken, verstelbare planken, schuifdeur, stalen poten en verstelbare poten voor stabiliteit. Gemakkelijk in elkaar te zetten en geniet van je extra opbergoplossing uit de COBADO collectie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LSC100B01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De VASAGLE COBADO opbergkast, dressoir en tv-kast is de perfecte aanvulling voor elke ruimte die extra opbergruimte nodig heeft. Of je nu op zoek bent naar een industrieel tintje in je woonkamer, eetkamer, slaapkamer of badkamer, deze vrijstaande kast met 1 lade en schuifdeur heeft alle opbergmogelijkheden die je nodig hebt. Om te beginnen heeft de kast 3-4 opbergvakken achter de schuifdeur, met twee verstelbare planken met elk drie hoogte-opties voor kopjes en glazen, een brede lade voor lepels en dienbladen en een groot oppervlak bovenop voor het opzetten van een dessertbuffet. Vergeet het urenlange in elkaar zetten van meubels, dankzij de eenvoudig te volgen instructies is deze schoonheid in een handomdraai in elkaar gezet. Bovendien hebben de stevige stalen poten van dit dressoir elk een verstelbare voet aan de onderkant, zodat de kast stabiel en wiebelvrij blijft staan. De kast is gemaakt van duurzaam spaanplaat en sterke stalen buizen en kan tot 30 kg gewicht dragen op de legplank, 10 kg op de binnenste planken en 5 kg in de lade.Voor een meubel dat eindeloos veelzijdig is en ademt met industriële charme, moet je zeker eens kijken naar de VASAGLE COBADO Opbergkast, Dressoir en TV-kast.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's