Verlengbare eettafel Aries - 160/240x90x77cm - gesinterde steen - marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Verlengbare eettafel Aries - 160/240x90x77cm - gesinterde steen - marmer
€ 989,00
€ 1.397,00
Kleur
Veilig betalen
Eettafel Aries 160x90x77cm in Deens ovaal met een tafelblad in gesinterde steen in marmerlook en zwart metalen onderstel. Tafelblad via een draaimechanisme verlengbaar van 160 tot 240cm. Geschikt voor 6 tot 8 personen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 99.9 |
| Aantal personen | 6 personen, 8 personen |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO51940-1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 90,11 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
Breng verfijning en gemak samen in je eetruimte met de eettafel Aries in Deens ovaal. De tafel is voorzien van een hoogwaardig tafelblad in gesinterde steen met een prachtige marmerlook. Gesinterde steen wordt opgebouwd uit natuurlijke mineralen die onder hoge temperatuur worden geperst en gebakken. Hierdoor wordt het tafelblad hittebestendig, kras- en vlekbestendig en eenvoudig schoon te maken. Dankzij het slimme draaimechanisme kan de tafel eenvoudig worden verlengd. n een vloeiende beweging transformeer je het blad van 160 cm naar maar liefst 240 cm. Ideaal voor etentjes met vrienden, feestdagen of gezellige familieavonden. De extra bladdelen komen automatisch mee omhoog en vormen een naadloos geheel, waardoor de tafel zowel compact als royaal perfect tot zijn recht komt. Ontdek alle eettafels Aries op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's