Verlengbare eettafel Hestia - 180/220x90x76cm - gesinterde steen - zwart marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Verlengbare eettafel Hestia - 180/220x90x76cm - gesinterde steen - zwart marmer
€ 699,00
€ 1.033,00
Kleur
Veilig betalen
Eettafel Hestia 180x90x76cm in Deens ovaal met een tafelblad in gesinterde steen in zwart marmerlook en zwart metalen onderstel. Tafelblad verlengbaar tot 220x90cm. Geschikt voor 6 tot 8 personen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 91.65 |
| Aantal personen | 6 personen, 8 personen |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO51945-2 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
Laat je eetruimte schitteren met de eettafel Hestia, een perfecte combinatie van modern design en hoogwaardige materialen. Het tafelblad is vervaardigd uit gesinterde steen met een prachtige zwarte marmerlook, waardoor de Hestia een luxe en verfijnde uitstraling heeft. Gesinterde steen wordt opgebouwd uit natuurlijke mineralen die onder hoge temperatuur worden geperst en gebakken. Hierdoor wordt het tafelblad hittebestendig, kras- en vlekbestendig en eenvoudig schoon te maken. Of je nu dineert met je gezin of gasten ontvangt: de Hestia past zich moeiteloos aan. Dankzij het geïntegreerde verlengsysteem vergroot je het tafelblad eenvoudig van 180 × 90 cm naar 220 × 90 cm. Zo creëer je in een handomdraai extra ruimte zonder in te boeten aan stijl of stabiliteit. De tafel is geschikt voor 6 tot 8 personen. Upgrade je eetkamer met de eettafel Hestia en geniet van een meubel dat even functioneel als prachtig is.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's