Verlengbare kleerkast Diana 115/190 cm-Shannon eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kleerkast Diana is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in Shannon eikdecor en heeft metalen aluminiumkleurige handgrepen. De kast bestaat uit 6 legplanken, 2 lades, 2 kledingroedes en een polyester gordijn.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 66.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 8 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Gordijn |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB205814 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,10 cm |
| Lengte Product - cm | 189,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 203,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Kleerkast Diana creëert veel lichtinval in de kamer dankzij zijn lichte Shannon eikdecor. Combineer dit met de aluminiumkleurige metalen handgrepen en u heeft stijlvolle, hedendaagse kleerkast. Met zijn 6 legplanken, 2 lades en 2 kledingroedes biedt deze kledingkast tal van opbergmogelijkheden voor uw persoonlijke garderobe. Het handige gordijn kan na het uitkiezen van uw outfit weer dichtgeschoven worden voor een nettere indruk. Deze kleerkast van 115 cm lang kan gemakkelijk aangepast worden aan tal van ruimtes aangezien ze verlengbaar is tot 190 cm. Of u nu een inloopkast, ingebouwde kast of gewone open kleerkast wenst met kleerkast Diana is dit allemaal mogelijk! Vijzen en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA