Vestiaire Taio industrieel - bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vestiaire Taio met zitbankje, 2 legplanken en 9 kledinghaken. Gemaakt van matzwart metaal en spaanplaat met verweerd houten look.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.7 |
| Aantal paar schoenen | 6 tot 10 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met kapstok |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-HSR41BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Lengte Product - cm | 70,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 175,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Vestiaire Taio is meer dan zomaar een kapstok. Naast 9
kledinghaakjes beschik je namelijk ook over een zitbankje en een schoenenrekje.
Dit meubel is gemaakt van matzwart metaal en van spaanplaat met een verweerd
houten look.
Specificaties
- 9 kledinghaakjes (max. 3 kg)
- Bankje (max. 80 kg)
- 2 legplanken (max. 10 kg)
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle