Vloerlamp Cocoon - Ø35x168cm - 3 lampen - glas
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vloerlamp Cocoon - Ø35x168cm - 3 lampen - glas
€ 249,00
Veilig betalen
Vloerlamp Cocoon Ø35x168cm uit metaal met 3 unieke glazen kappen in amber, koper en chroom. Te gebruiken met energiezuinige LED-lampjes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7690-44 |
| Materiaal | Glas |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 168,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Kleur | Transparant |
| Aantal pakketten | 1 |
Verlicht je ruimte met de prachtige Cocoon 3-lichts vloerlamp in zwart. Gemaakt van hoogwaardig metaal met drie prachtig vormgegeven glazen kappen in amber, koper en chroom, is deze lamp echt een kunstwerk. Ontworpen om een LED-lichtbron te gebruiken, voegt deze vloerlamp niet alleen een vleugje elegantie toe aan elke kamer, maar zorgt ze ook voor energiezuinige verlichting. Mis deze opvallende lamp voor thuis of op kantoor niet!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's