Vloerlamp Cocoon - Ø45x178cm - 3 lampen - glas
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vloerlamp Cocoon - Ø45x178cm - 3 lampen - glas
€ 379,00
Veilig betalen
Vloerlamp Cocoon Ø45x178cm uit metaal met 3 unieke glazen kappen in amber, koper en chroom. Te gebruiken met energiezuinige LED-lampjes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7691-44 |
| Materiaal | Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 178,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Kleur | Transparant |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze prachtige vloerlamp Cocoon in zwart is de perfecte aanvulling voor elke moderne ruimte. Gemaakt van metaal met drie unieke glazen kappen in amber, koper en chroom is deze lamp een echt pronkstuk. De aanbevolen LED-lichtbron zorgt voor energie-efficiëntie en langdurige prestaties. Verhoog de sfeer in je kamer met deze opvallende vloerlamp die stijl en functionaliteit moeiteloos combineert.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's