Wandplank Bellini 185cm - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandplank Bellini 185x22x25cm uit spaanplaat en MDF met afwerking in eiklook.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGIS-10M6HH40 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 185,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 25,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Bellini combineert een eigentijds ontwerp met een warme uitstraling dankzij de houtlook en antracietkleurige accenten. Deze wandplank is gemaakt uit spaanplaat en MDF en is afgewerkt met melamine in eiklook. Een wandplank is ideaal om een kale muur meer karakter te geven. Je kan de plank gebruiken als boekenplank, of om leuke souvenirs of een kamerplant op te plaatsen. Ontdek de volledige collectie Bellini op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob