Boekenrek Sule - 100% MELAMINE - Wit - 42 x 89 x 20 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.24 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG776HMS3649 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 89,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 42,00 cm |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je moe van rommelige ruimtes en ongeorganiseerde kamers? Zeg vaarwel tegen chaos en hallo tegen organisatie met onze prachtige boekenkast! Deze boekenkast is niet alleen een meubelstuk, het is een statement van stijl en functionaliteit.
Elegante Ontwerp voor Moderne Huizen
Met zijn slanke en moderne ontwerp zal deze boekenkast de uitstraling van elke kamer onmiddellijk verbeteren. De solide witte kleur voegt een vleugje verfijning toe, terwijl het innovatieve concept een gevoel van nieuwheid aan je ruimte geeft.
Functioneel en Veelzijdig
Met meerdere planken biedt deze boekenkast voldoende opbergruimte voor al je boeken, decoraties en meer. Het 100% melamine gecoate spaanplaat zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur, terwijl de optie om het aan de muur te bevestigen stabiliteit en veiligheid toevoegt.
Transformeer Je Ruimte
Transformeer je woonkamer, slaapkamer of thuiskantoor met deze veelzijdige boekenkast. Of je nu een boekenliefhebber bent die op zoek is naar een stijlvolle manier om je collectie tentoon te stellen of gewoon extra opbergruimte nodig hebt, deze boekenkast is de perfecte oplossing.
Wacht niet langer om orde en stijl aan je huis toe te voegen. Bestel vandaag nog onze boekenkast en ervaar het verschil dat het kan maken in je ruimte!
Technische Gegevens:
- Materiaal: 100% Melamine Gecoate Spaanplaat
- Dikte: 18 mm
- Breedte: 42 cm
- Hoogte: 89 cm
- Diepte: 20 cm (1 stuk)
- Breedte: 42 cm
- Hoogte: 45 cm
- Diepte: 20 cm (1 stuk)
- Plank Draagcapaciteit: 15 kg
- Kleur: Wit
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob