Zitkussen plooistoel - zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Zitkussen plooistoel - zwart
€ 46,80
€ 52,00
Veilig betalen
Zwart zitkussen voor een plooistoel.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.5 |
| Merk | Gescova |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GE16014 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 45,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 5,00 cm |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Zitkussen voor een plooistoel met de afmetingen 40 x 45 x 7 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gescova
Al sinds 1977 voorziet Gescova ons van stijlvolle tuinmeubelen die gemaakt zijn van kwaliteitsvolle en luxueuze materialen. In het uitgebreide assortiment vind je alles om in je tuin een oase van rust te creëren: comfortabele loungesets en ligstoelen, tuintafels en -stoelen, salontafeltjes, parasols en meer. Overweeg je tuinmeubelen te kopen? Gescova stelt nooit teleur.
Bekijk alle producten van Gescova ->
Productvragen
Close in
's