Bartafel Bosy 120x80 - lichtgrijze eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bartafel Bosy, geschikt voor 4 personen, gemaakt van spaanplaat met imitatieprint van heldergrijze eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 48.1 |
| Hout/look | Zand Eik |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bartafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ74100 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 94,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Maak van jouw woon- en eetkamer een gezellige plek met de meubelen van collectie Bosy. Alle meubelen zijn gemaakt van spaanplaat met een imitatieprint van heldergrijs eikenhout.
Aan deze bartafel kunnen 4 personen comfortabel plaatsnemen. De tafel is ideaal voor in de keuken en is de ideale plaats om tijdens de week bijvoorbeeld aan te ontbijten. Het tafelblad is afgewerkt met een UV-bestendige laklaag van polyester.
Neem zeker eens een kijkje naar ons aanbod van barstoelen en bestel heel eenvoudig in slechts enkele klikken!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami