Bed Jessie met onderbed - 90x200cm - met lattenbodem - wit dennenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bed Jessie 204x97x60cm uit witgelakt massief dennenhout. Twee slaapplekken van 90x200cm met lattenbodems.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Kajuitbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 1 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Ja |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBB-55-700-17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 97,00 cm |
| Lengte Product - cm | 203,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
Dit multifunctionele bed Jessie combineert stijl, comfort en praktisch gebruiksgemak. Het bed is gemaakt uit witgelakt massief dennenhout, waardoor het moeiteloos in elke interieurstijl past. Het bed is uitgerust met een rolbed, waarmee je in een handomdraai een extra slaapplaats creëert. Dit maakt het bed perfect voor logees, terwijl het compact blijft wanneer het niet in gebruik is. De bedlade kan ook als opberglade gebruikt worden voor het opbergen van beddengoed, kussens of andere items. Het bed is uitgerust met twee lattenbodems van 90x200cm. De matrassen zijn bij dit bed niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob