Bedhuisje Leona 90x200 - met lattenbodem - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wit bedhuisje Leona uit massief den. Uitgerust met lattenbodem van 90x200cm. Matras niet inbegrepen. Exclusief bedlade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Huisbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Huis |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBB-22-575-17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 98,00 cm |
| Lengte Product - cm | 209,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 170,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Met dit leuke bedhuisje transformeer je elke kinderkamer in een prachtig plaatje. Bedhuisje Leona is voorzien van een dak dat je nog kan decoreren met bv. een mooie lichtslinger of een bijpassende voile. Het bed is gemaakt van massief den en is uitgerust met een lattenbodem van 90x200cm. De matras wordt bij dit bed niet meegeleverd.
Ben je nog op zoek naar meer opbergruimte in de kinderkamer? Bij dit bed kan je optioneel een bedlade aankopen om bijvoorbeeld bedlinnen of pyjama's op te bergen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob