Bovenkast Cottage - 120x37x55cm - 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hangkast Cottage 120x37x55cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in wit. Met twee deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.75 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken bovenkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB119457 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De collectie Cottage is ideaal voor de liefhebbers van een landelijke keuken. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met melamine. De combinatie van wit en zacht eikdecor straalt landelijke charme uit. Deze bovenkast is uitgerust met twee deuren. Hierdoor heb je voldoende ruimte om servies, glazen en dergelijke netjes en stofvrij op te bergen. Ontdek de volledige collectie Cottage op onze website en stel je eigen keuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA