Keukenkast Cottage - 1 deur & 1 lade - met flessenrek - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 52.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wijn-/ drankkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB119458 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 58,80 cm |
| Lengte Product - cm | 94,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
De collectie Cottage is ideaal voor de liefhebbers van een landelijke keuken. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met melamine. De combinatie van wit en zacht eikdecor straalt landelijke charme uit. Deze kast is uitgerust met een deur en een opberglade. Hierdoor heb je voldoende ruimte om zowel grote items zoals potten en pannen, als kleine spullen, zoals bestek en keukenhulpjes. Daarnaast is de kast uitgerust met een flessenrek met ruimte voor 10 flessen. Ontdek de volledige collectie Cottage op onze website en stel je eigen keuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA