Commode Rue 78 cm met 3 lades - wit/grijs of wit/roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Rue met 3 lades. Gemaakt uit witte spaanplaat met keuze tussen een grijs of roze accent.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2150CO3T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,50 cm |
| Lengte Product - cm | 78,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Collectie Rue bevat een volledige kinderkamer die je kan aanpassen aan de wensen van je kindje. De witte meubels uit spaanplaat kan je afwerken met een omkeerbaar accentpaneel in grijs of roze. De onderste twee lades van deze commode beschikken over een praktische handgreep. Voor de veiligheid van je kind, bevestig je best het meubel aan de muur. Naast opbergruimte, kan je de kast ook gebruiken om wat decoratie op te plaatsen en zo de kinderkamer op te fleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot