Kledingkast Rue met 2 deuren - wit/grijs of wit/roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Rue met 2 draaideuren, 2 roedes en 3 legplanken. Gemaakt uit witte spaanplaat met keuze tussen een grijs of roze accent.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 62 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2150AR2P |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 50,70 cm |
| Lengte Product - cm | 90,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 181,70 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Collectie Rue bevat een volledige kinderkamer die je kan aanpassen aan de wensen van je kindje. De witte meubels uit spaanplaat kan je afwerken met een omkeerbaar accentpaneel in grijs of roze. Deze kledingkast is 182 cm hoog en 91 cm breed. Achter de twee draaideuren vind je aan de ene kant twee kledingroedes en aan de andere kant vier vakken om kleren of andere spullen op te bergen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot