Bed Rue 90x190 - wit/grijs of wit/roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bed Rue 90x190. Gemaakt uit witte spaanplaat met keuze tussen een grijs of roze accent.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 190cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 190cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2150LI90 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 100,00 cm |
| Lengte Product - cm | 193,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 67,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Collectie Rue bevat een volledige kinderkamer die je kan aanpassen aan de wensen van je kindje. De witte meubels uit spaanplaat kan je afwerken met een omkeerbaar accentpaneel in grijs of roze. Naast de halfhoogslaper met bureau, is ook dit bed een deel van de reeks. Het is geschikt voor een lattenbodem en matras van 90 op 190 cm. Heb je ook al het bijhorende nachtkastje gezien?
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot