Nachtkastje Rue met 1 lade - wit/grijs of wit/roze
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Rue met 1 lade. Gemaakt uit witte spaanplaat met keuze tussen een grijs of roze accent.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2150CH1T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 33,30 cm |
| Lengte Product - cm | 39,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,30 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Collectie Rue bevat een volledige kinderkamer die je kan aanpassen aan de wensen van je kindje. De witte meubels uit spaanplaat kan je afwerken met een omkeerbaar accentpaneel in grijs of roze. Dit nachtkastje ziet er eenvoudig uit maar is heel praktisch dankzij de ruime lade. Het is 41 cm hoog en 40 cm breed.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot