Dressoir Frame- donkere eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Frame met 2 opbergvakken met opklapdeur, 2 opbergvakken met draaideur, 2 laden en 1 open vak. Gemaakt van spaanplaat met decor van donkere eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 108 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1482 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 46,00 cm |
| Lengte Product - cm | 210,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 5 |
Een warm en gezellig interieur creëer je met de meubelen van de Frame-collectie. Deze meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en zijn afgewerkt met een decor van donkere eik, wat een natuurlijke en authentieke uitstraling geeft aan jouw woon- en eetkamer.
Deze dressoir bestaat uit 2 opbergvakken met opklapdeur, waarvan 1 met legplank, 2 opbergvakken met draaideur, waarvan 1 met legplank, 2 laden en een open vak. Combineer met de overige meubelen van de Frame-collectie om tot een uniform geheel te komen. Je ontdekt de volledige collectie in onze webshop!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman