Tv-meubel Frame 177cm - donkere eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Frame met 2 open vakken, 1 lade en 1 opbergvak met deur. Gemaakt van spaanplaat met decor van donkere eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1483 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 46,00 cm |
| Lengte Product - cm | 176,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,70 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 3 |
Een warm en gezellig interieur creëer je met de meubelen van de Frame-collectie. Deze meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en zijn afgewerkt met een decor van donkere eik, wat een natuurlijke en authentieke uitstraling geeft aan jouw woon- en eetkamer.
Dit tv-meubel bestaat uit 2 open vakken, een lade en een opbergvak met deur. Er is ook een kabeldoorvoer voorzien zodat je de kabels van de tv en andere apparatuur netjes kan wegwerken.
Combineer met de overige meubelen van de Frame-collectie om tot een uniform geheel te komen. Je ontdekt de volledige collectie in onze webshop!
Merkeninformatie
Over Trasman