Salontafel Frame - donkere eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Frame met ingewerkt open vak in het tafelblad en lade. Gemaakt van spaanplaat met decor van donkere eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40.5 |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1486 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 85,00 cm |
| Lengte Product - cm | 85,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Een warm en gezellig interieur creëer je met de meubelen van de Frame-collectie. Deze meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en zijn afgewerkt met een decor van donkere eik, wat een natuurlijke en authentieke uitstraling geeft aan jouw woon- en eetkamer.
Deze vierkante salontafel zal je verbazen door haar weldoordachte design. In het tafelblad is namelijk een dieper gelegen open vak verwerkt. Aan de zijkant vind je ook nog eens een lade om allerlei spullen in op te bergen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman