Halfhoogslaper McKennie 90x200 - met lattenbodem - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Halfhoogslaper |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBB-56-300-17 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 97,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 113,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze witte halfhoogslaper McKennie is het ideale kinderbed van Emob. Het frame van het bed is gemaakt uit massief dennenhout, dat een white wash-behandeling heeft gekregen. De halfhoogslaper wordt standaard geleverd met een lattenbodem van 90x200cm. De matras is niet inbegrepen, maar kan wel makkelijk via onze site aangekocht worden.
Dit bed heeft een aantal erg praktische voordelen. Je kan niet alleen het laddertje zowel links als rechts monteren, maar het is ook mogelijk om het bed naar eigen wens aan te vullen met een glijbaan van dezelfde collectie. Een handig bed voor een schappelijke prijs!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob