Hanglamp Torge Ø80cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hanglamp Torge Ø80cm
€ 215,00
€ 356,00
Veilig betalen
Hanglamp Torge met industriële uitstraling, diameter 80 cm. Gemaakt van metaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7628-29 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Industrieel |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Kleur | Zilver |
| Aantal pakketten | 1 |
Met deze grote industriële hanglamp introduceer je een blikvanger in jouw eetkamer. De lamp heeft een diameter van maar liefst 80 cm en is uitgevoerd in metaal met oud zilveren afwerking. Prachtig boven een ronde eettafel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's