Hanglamp Punchy 150 cm-zwartbruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
De hanglamp Punchy heeft 7 lampkappen van zwartbruin metaal met geperforeerde bronzen binnenkant. Elke kap is verstelbaar tot 150 cm hoogte. Geschikt voor 6 x A60 en 1 x G45 lichtbronnen (niet inbegrepen).
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8089-56 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Kleur | Zwart |
| Aantal pakketten | 1 |
Verlicht je ruimte met de hanglamp Punchy, een meesterwerk van stijl en functionaliteit. De 7 unieke lampkappen, elk gemaakt van zwartbruin metaal met een verfijnde bronzen binnenkant, stralen een warm en uitnodigend licht uit. Elke kap kan individueel worden versteld tot een hoogte van 150 cm, waardoor je de perfecte sfeer kunt creëren voor elke gelegenheid. Deze lamp is ontworpen voor een G95 lichtbron (niet inbegrepen) en biedt ruimte voor 6 A60 lichtbronnen en 1 G45 lichtbron (lichtbronnen niet inbegrepen). Voeg een vleugje moderne elegantie toe aan je interieur met deze veelzijdige en prachtig vervaardigde hanglamp.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob