Hoofdkussen Reflux

Stapelkorting:
meer kopen = meer korting!
De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.
Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.
Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.
- 10% korting vanaf 2 meubels
- 15% korting vanaf 3 meubels
- 20% korting vanaf 4 meubels
Antirefluxkussen uit polyetherschuim, 30x55x5cm.
Lees meer
Veilig betalen
Productinformatie
Merk | Emob |
Te bestellen per [x] stuks | 1 |
SKU-Emob | DVKS07B |
EAN | 5425007411850 |
Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
Kleur | Wit |
Materiaal | Viscose Viscose is een stof gemaakt van half-synthetische vezel. Dit maakt het een zachte en comfortabele stofsoort. |
Aantal pakketten | 1 |
Totaal Gewicht kg | 0.5 |
Dit antirefluxhoofdkussen is gevuld met polyetherschuim (17 kg/m2), een zeer stevig, vormvast en veerkrachtig materiaal. De tijk is gemaakt van natuurlijke bamboevezels en is ideaal voor kinderen met allergieën. Het kussen is langs 4 zijden gestikt.
Het hoofdkussen Reflux is vrij van schadelijke stoffen, behoudt zijn veerkracht en is wasbaar op 40 °C. Afmetingen: 30x55x5cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
