Hoogslaper Billy met bureau - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Hoogslaper Billy, beschikt over 2 slaapplekken, een bureau, 2 laden en 3 legplanken. Afgewerkt in melamine.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 279 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Met opbergruimte |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Hoogslaper |
| Met bureau | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 2 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geperforeerde bodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM6076 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 97,00 cm |
| Lengte Product - cm | 245,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 157,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 11 |
Met slechts 1 meubel bijna de volledige kinderkamer inrichten? Hoogslaper Billy maakt het mogelijk. Dit meubel biedt jouw kind alles wat hij nodig heeft en zelfs meer:
- een bed van 90 x 200 cm
- een uitschuifbare bureau
- een uitschuifbaar bed van 90 x 190 cm
- 2 uitschuifbare laden op wieltjes
- Een rechte trap
- 3 legplanken aan de zijkant
Een bijkomend voordeel van hoogslaper Billy? Hij neemt maar evenveel plaats in als een gewone, standaard hoogslaper. Dit meubel is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Het is gemaakt van spaanplaat en werd afgewerkt in hoogwaardig melamine. De witte accenten geven het geheel een frisse toets. Dit bed is ook beschikbaar in andere kleurtjes. Ontdek ze snel allemaal op onze site!
De matrasbodems zijn reeds inbegrepen, de matrassen dien je nog apart aan te kopen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman