Kapstokpaneel Allan H90 - beuk
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16.32 |
| Opties | Met hoedenplank |
| Aantal haken | 4 haken |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM3575-228 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 96,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de moderne Allan-reeks in beukdecor van Germania scheer je hoge toppen. Je inkomhal steekt in een trendy jasje door dit leuke kapstokmeubel. De hoogglanzende fronten in thermogevormde MDF doen het meubel schitteren - letterlijk en figuurlijk. Maar ook op het vlak van specificaties scoort het solide kapstokmeubel goed. Naast twee kledingstangen en een legplank zijn er namelijk ook 4 stevige jashaken op het paneel voorzien. Al deze mogelijkheden samen moeten ervoor zorgen dat je jassen, sjaals en andere accessoires op een stijlvolle manier kan opbergen. Ontdek deze Allan-reeks en ook andere collecties van Germania op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania