Kledingkast Salvador met spiegel, 2 deuren & 2 lades - Jackson eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Salvador 81x51x185cm uit spaanplaat met afwerking in Jackson eikdecor. Met twee deuren, waarvan één spiegeldeur, en twee lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 68 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6521A2PM |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 51,70 cm |
| Lengte Product - cm | 80,70 cm |
| Hoogte Product - cm | 185,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Salvador-collectie biedt een handvol opbergmogelijkheden voor elk interieur. De kasten zijn vervaardigd uit spaanplaat met een 'Jackson Oak'-decor en hebben aluminiumkleurige handvaten. Deze Salvador-opbergkast telt twee deuren, waarvan één spiegeldeur, en twee lades. Binnenin is de kast uitgerust met een kledingroede en vier legplanken. De collectie Salvador bestaat ook in wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot