Kledingkast Salamanca 170cm met 2 deuren - wit/beton
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Salamanca met 2 zwevende schuifdeuren, gemaakt uit spaanplaat in wit en een horizontale band in betondecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 104 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Beton |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGPP-58-031-H1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 59,00 cm |
| Lengte Product - cm | 170,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 195,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Deze modern-industriële schuifdeurkast Salamanca is gemaakt in een uitvoering van spaanplaat in wit, met een stijlvolle middenstreep in betondecor. De kast met twee deuren is met behulp van een middenwand verdeeld in twee evenredige elementen, die binnenin elk voorzien zijn van een kledingroede en een legplank. Ontdek ook de rest van de Salamanca-kledingkasten van Emob op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob