Lattenbodem Tuur 90x200 cm 17 latten-multiplex
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Lattenbodem Tuur geschikt voor bedden van 90x200 cm, bestaat uit 17 latten en is vervaardigd uit multiplex. De latten zijn bevestigd op plastieken rotules die vastgeniet zijn op het kader.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8 |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Aantal latten | 17 |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Montage vereist | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VILB200F2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 12,00 cm |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Een bed is niet af zonder een stevige en comfortabele lattenbodem. Lattenbodem Tuur ondersteunt de nachtrust van uw kind tot en met de leeftijd van 15 jaar. Het maximale belastbare gewicht bedraagt 75 kg. Combineer met een geschikte matras en voorzie het bed van uw kind van het nodige slaapcomfort.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack